250R05L2R4BV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
250R05L2R4BV4T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 250R05L2R4BV4T
Gamintojas / Gamintojas: Johanson Technology
Prekės aprašymas CAP CER 2.4PF 25V C0G/NP0 0201
Duomenų lapai: 250R05L2R4BV4T.pdf
  • Pranešimas
250R05L2R4BV4T specifikacijos
Dalies numeris 250R05L2R4BV4T Gamintojas Johanson Technology
apibūdinimas CAP CER 2.4PF 25V C0G/NP0 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1907206 pcs Duomenų lapas 250R05L2R4BV4T.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±0.1pF
Storis (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija L
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai 250R05L2R4BV4T-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Q, Low Loss Išsamus aprašymas 2.4pF ±0.1pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
Talpa 2.4pF Programos RF, Microwave, High Frequency