2450BP18C100AE
Johanson TechnologyJohanson Technology
Johanson Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2450BP18C100AE
Gamintojas / Gamintojas: Johanson Technology
Prekės aprašymas FILTER BANDPASS 2.4GHZ
Duomenų lapai: 2450BP18C100AE.pdf
RoHs statusas Švinas be išimties / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
2450BP18C100AE specifikacijos
Dalies numeris 2450BP18C100AE Gamintojas Johanson Technology
apibūdinimas FILTER BANDPASS 2.4GHZ "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas be išimties / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 5913 pcs Duomenų lapas 2450BP18C100AE.pdf
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Ripple 0.7dB Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric), 6 PC Pad Kiti vardai 712-1082-6
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free by exemption / RoHS Compliant Įterpimo nuostolis 2.5dB
Aukštis (maks.) 0.041" (1.05mm) Dažnumas 2.45GHz Center