201R07S2R4DV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
201R07S2R4DV4T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 201R07S2R4DV4T
Gamintojas / Gamintojas: Johanson Technology
Prekės aprašymas CAP CER 2.4PF 200V NP0 0402
Duomenų lapai: 201R07S2R4DV4T.pdf
  • Pranešimas
201R07S2R4DV4T specifikacijos
Dalies numeris 201R07S2R4DV4T Gamintojas Johanson Technology
apibūdinimas CAP CER 2.4PF 200V NP0 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3246178 pcs Duomenų lapas 201R07S2R4DV4T.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±0.5pF
Storis (maks.) 0.024" (0.61mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm) Serija S
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Išsamus aprašymas 2.4pF ±0.5pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) Talpa 2.4pF