1748CF15A075E
Johanson TechnologyJohanson Technology
1748CF15A075E Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1748CF15A075E
Gamintojas / Gamintojas: Johanson Technology
Prekės aprašymas RF DIR COUPLR 1.71-1.785GHZ 0805
Duomenų lapai: 1748CF15A075E.pdf
RoHs statusas Švinas be išimties / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
1748CF15A075E specifikacijos
Dalies numeris 1748CF15A075E Gamintojas Johanson Technology
Galimas kiekis 5011 pcs Duomenų lapas 1748CF15A075E.pdf
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Serija -
Grąžinimo nuostolis 14dB Maitinimas - maks 3W
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai 712-1142-1 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free by exemption / RoHS Compliant Izoliavimas 25dB
Įterpimo nuostolis 0.5dB Dažnumas 1.71GHz ~ 1.785GHz
Išsamus aprašymas RF Directional Coupler 1.71GHz ~ 1.785GHz 20 ± 1dB 3W 0805 (2012 Metric) Susiejimo koeficientas 20 ± 1dB
Jungties tipas Standard Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1749-2
Gamintojai: Keystone Electronics Corp.
apibūdinimas: HEX STANDOFF #4-40 BRASS 7/8"
Sandelyje: 73076 pcs
parsisiųsti: 1749-2.pdf
RFQ
Gamintojai: Phoenix Contact
apibūdinimas: TERM BLOCK PLUG 6POS STR 7.62MM
Sandelyje: 7952 pcs
parsisiųsti: 1749010.pdf
RFQ
Gamintojai: Phoenix Contact
apibūdinimas: TERM BLOCK PLUG 4POS STR 7.62MM
apibūdinimas: TERM BLOCK PLUG 5POS STR 7.62MM
1748C SL005
1748C SL005
Gamintojai: Alpha Wire
apibūdinimas: CABLE 2COND 16AWG SHLD 100'
Sandelyje: 184 pcs
parsisiųsti: 1748C SL005.pdf
1748CF15A075
1748CF15A075
Gamintojai: Johanson Technology
apibūdinimas: RF DIR COUPLR 1.71-1.785GHZ 0805
parsisiųsti: 1748CF15A075.pdf
1748C SL002
1748C SL002
Gamintojai: Alpha Wire
apibūdinimas: CABLE 2COND 16AWG SHLD 500'
Sandelyje: 51 pcs
parsisiųsti: 1748C SL002.pdf
1748LP18A075E
1748LP18A075E
apibūdinimas: FILTER LOWPASS GSM/CDMA 1748MHZ
parsisiųsti: 1748LP18A075E.pdf
1748C SL001
1748C SL001
apibūdinimas: CABLE 2COND 16AWG SHLD 1000'
Sandelyje: 25 pcs
parsisiųsti: 1748C SL001.pdf
1749
Gamintojai: JKL Components Corporation
apibūdinimas: LAMP INCAN RT-1.75 WIRE TERM 28V
apibūdinimas: TERM BLOCK PLUG 3POS STR 7.62MM
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus