0898LP18A035E
Johanson TechnologyJohanson Technology
0898LP18A035E Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0898LP18A035E
Gamintojas / Gamintojas: Johanson Technology
Prekės aprašymas FILTER LOWPASS GSM/CDMA 898MHZ
Duomenų lapai: 0898LP18A035E.pdf
RoHs statusas Švinas be išimties / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
0898LP18A035E specifikacijos
Dalies numeris 0898LP18A035E Gamintojas Johanson Technology
apibūdinimas FILTER LOWPASS GSM/CDMA 898MHZ "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas be išimties / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 5884 pcs Duomenų lapas 0898LP18A035E.pdf
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Ripple - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad Kiti vardai 712-1120-6
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free by exemption / RoHS Compliant Įterpimo nuostolis 0.6dB
Aukštis (maks.) 0.047" (1.20mm) Dažnumas 897.5MHz Center
Filtro tipas Low Pass Juostos plotis 35MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Affinity Medical Technologies - a Molex company
apibūdinimas: CBL ASSY SMP JACK-JACK .086
Sandelyje: 2598 pcs
parsisiųsti: 0897621900.pdf
RFQ
apibūdinimas: CBL ASSY 2.92MM PLUG-PLUG 18"