XADRP-28V
JSTJST
XADRP-28V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: XADRP-28V
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas CONN HOUSING XAD 28POS DL 2.5MM
Duomenų lapai: XADRP-28V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
XADRP-28V specifikacijos
Dalies numeris XADRP-28V Gamintojas JST
apibūdinimas CONN HOUSING XAD 28POS DL 2.5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 338635 pcs Duomenų lapas XADRP-28V.pdf
Serija XAD Eilučių tarpas 0.098" (2.50mm)
Pikis 0.098" (2.50mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai 455-2172
XADRP-28V(P)
XADRP-28V-ND
XADRP28VP
Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 28 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos - Tvirtinimo tipas Latch Lock
Išsamus aprašymas 28 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.098" (2.50mm) Susisiekimo tipas Female Socket