SM40B-SRDS-G-TF
JSTJST
JST
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SM40B-SRDS-G-TF
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas CONN HEADER SHD 40POS SIDE 1MM
Duomenų lapai: SM40B-SRDS-G-TF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SM40B-SRDS-G-TF specifikacijos
Dalies numeris SM40B-SRDS-G-TF Gamintojas JST
apibūdinimas CONN HEADER SHD 40POS SIDE 1MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4042 pcs Duomenų lapas SM40B-SRDS-G-TF.pdf
Įtampos įvertinimas 50V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija SHD Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.039" (1.00mm) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 455-1446-2
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 40
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacijos aukštis 0.217" (5.51mm) Izoliacijos spalva Natural
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Solder Retention
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas Connector Header Surface Mount, Right Angle 40 position 0.039" (1.00mm)
Dabartinis įvertinimas 1A Susisiekimo tipas Male Pin