SM26B-SHLS-TF(LF)(SN)
JSTJST
JST
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SM26B-SHLS-TF(LF)(SN)
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas SHL HEADER (SMT SIDE)
Duomenų lapai: SM26B-SHLS-TF(LF)(SN).pdf
  • Pranešimas
SM26B-SHLS-TF(LF)(SN) specifikacijos
Dalies numeris SM26B-SHLS-TF(LF)(SN) Gamintojas JST
Galimas kiekis 65655 pcs Duomenų lapas SM26B-SHLS-TF(LF)(SN).pdf
Įtampos įvertinimas 50V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija SHL Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.039" (1.00mm) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Bendrasis kontaktinis ilgis - Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Eilučių skaičius 1 Pakrautų pozicijų skaičius All
Pozicijų skaičius 26 Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Mating Stacking Heights - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Izoliacijos aukštis 0.069" (1.75mm) Izoliacijos spalva Natural
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Solder Retention
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas Connector Header Surface Mount, Right Angle 26 position 0.039" (1.00mm)
Dabartinis įvertinimas 1A Susisiekimo tipas Outer Shroud Contact