SM20B-SURS-TF
JSTJST
JST
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SM20B-SURS-TF
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas CONN HEADER 20PS .8MM TIN SIDE E
Duomenų lapai: SM20B-SURS-TF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SM20B-SURS-TF specifikacijos
Dalies numeris SM20B-SURS-TF Gamintojas JST
Galimas kiekis 75962 pcs Duomenų lapas SM20B-SURS-TF.pdf
Įtampos įvertinimas 30V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija SUR Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.031" (0.80mm) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Bendrasis kontaktinis ilgis - Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Eilučių skaičius 1 Pakrautų pozicijų skaičius All
Pozicijų skaičius 20 Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Mating Stacking Heights - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Izoliacijos aukštis 0.069" (1.75mm) Izoliacijos spalva Natural
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Solder Retention
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas Connector Header Surface Mount, Right Angle 20 position 0.031" (0.80mm)
Dabartinis įvertinimas 0.2A, 0.5A Susisiekimo tipas Outer Shroud Contact