SM16B-SURS-TF
JSTJST
JST
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SM16B-SURS-TF
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas CONN HEADER 16PS .8MM TIN SIDE E
Duomenų lapai: SM16B-SURS-TF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SM16B-SURS-TF specifikacijos
Dalies numeris SM16B-SURS-TF Gamintojas JST
Galimas kiekis 5076 pcs Duomenų lapas SM16B-SURS-TF.pdf
Įtampos įvertinimas 30V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija SUR Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.031" (0.80mm) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Bendrasis kontaktinis ilgis - Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Eilučių skaičius 1 Pakrautų pozicijų skaičius All
Pozicijų skaičius 16 Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Mating Stacking Heights - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Izoliacinė medžiaga Polyamide (PA), Nylon Izoliacijos aukštis 0.069" (1.75mm)
Izoliacijos spalva Natural Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Solder Retention Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas Connector Header Surface Mount, Right Angle 16 position 0.031" (0.80mm) Dabartinis įvertinimas 0.2A, 0.5A