SM15B-SURS-TF
JSTJST
JST
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SM15B-SURS-TF
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas SMD IDC WIRE TO BRD .8MM HITCH
Duomenų lapai: SM15B-SURS-TF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SM15B-SURS-TF specifikacijos
Dalies numeris SM15B-SURS-TF Gamintojas JST
Galimas kiekis 4767 pcs Duomenų lapas SM15B-SURS-TF.pdf
Įtampos įvertinimas 30V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija SUR Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.031" (0.80mm) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai Q2164407
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 15
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacijos aukštis 0.069" (1.75mm) Izoliacijos spalva Natural
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Solder Retention
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas Connector Header Surface Mount, Right Angle 15 position 0.031" (0.80mm)
Dabartinis įvertinimas 0.2A, 0.5A Susisiekimo tipas Outer Shroud Contact