SM10B-SURS-TF
JSTJST
JST
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SM10B-SURS-TF
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas CONN HEADER 10PS .8MM TIN SIDE E
Duomenų lapai: SM10B-SURS-TF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SM10B-SURS-TF specifikacijos
Dalies numeris SM10B-SURS-TF Gamintojas JST
Galimas kiekis 4720 pcs Duomenų lapas SM10B-SURS-TF.pdf
Įtampos įvertinimas 30V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija SUR Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.031" (0.80mm) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Bendrasis kontaktinis ilgis - Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Eilučių skaičius 1 Pakrautų pozicijų skaičius All
Pozicijų skaičius 10 Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Mating Stacking Heights - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Izoliacinė medžiaga Polyamide (PA), Nylon Izoliacijos aukštis 0.069" (1.75mm)
Izoliacijos spalva Natural Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Solder Retention Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas Connector Header Surface Mount, Right Angle 10 position 0.031" (0.80mm) Dabartinis įvertinimas 0.2A, 0.5A
Susisiekimo tipas Outer Shroud Contact Kontaktinė forma Rectangular
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekimo trukmė - pranešimas -
Kontaktinis ilgis - poravimas - Susisiekite su Finish Thickness - Post -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - paštu Tin-Lead
Susisiekite su Finish - poravimosi Tin-Lead Jungties tipas Header
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SM10B-ZESS-TB(LF)(SN)
SM10B-ZESS-TB(LF)(SN)
Gamintojai: JST
apibūdinimas: CONN HEADER R/A SMD 10POS ZE
Sandelyje: 132166 pcs
parsisiųsti: SM10B-ZESS-TB(LF)(SN).pdf
RFQ
SM11
SM11
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: RELAY SOCKET 11 POS DIN RAIL