SHR-10V-S-B
JSTJST
SHR-10V-S-B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SHR-10V-S-B
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas CONN HOUSING SH 10POS 1MM WHITE
Duomenų lapai: SHR-10V-S-B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SHR-10V-S-B specifikacijos
Dalies numeris SHR-10V-S-B Gamintojas JST
apibūdinimas CONN HOUSING SH 10POS 1MM WHITE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 773724 pcs Duomenų lapas SHR-10V-S-B.pdf
Serija SH Eilučių tarpas -
Pikis 0.039" (1.00mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai 455-1385
SHR-10V-S-B(P)
SHR10VSBP
Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 10 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos - Tvirtinimo tipas -
Išsamus aprašymas 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.039" (1.00mm) Susisiekimo tipas Female Socket