S20B-XADSS-N
JSTJST
JST
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S20B-XADSS-N
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas CONN HDR XAD 20POS 2.5MM TIN SE
Duomenų lapai: S20B-XADSS-N.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
S20B-XADSS-N specifikacijos
Dalies numeris S20B-XADSS-N Gamintojas JST
apibūdinimas CONN HDR XAD 20POS 2.5MM TIN SE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4953 pcs Duomenų lapas S20B-XADSS-N.pdf
Įtampos įvertinimas 250V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija XAD Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.098" (2.50mm)
Pikis - poravimas 0.098" (2.50mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Eilučių skaičius 2 Pakrautų pozicijų skaičius All
Pozicijų skaičius 20 Montavimo tipas Through Hole, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Mating Stacking Heights - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Izoliacinė medžiaga Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glass Filled Izoliacijos aukštis 0.476" (12.10mm)
Izoliacijos spalva Natural Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Locking Ramp
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole, Right Angle 20 position 0.098" (2.50mm) Dabartinis įvertinimas 3A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Circular
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.134" (3.40mm)