S15B-PASK-2(LF)(SN)
JSTJST
S15B-PASK-2(LF)(SN) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S15B-PASK-2(LF)(SN)
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas CONN HEADR PA 15POS SIDE 2MM TIN
Duomenų lapai: S15B-PASK-2(LF)(SN).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
S15B-PASK-2(LF)(SN) specifikacijos
Dalies numeris S15B-PASK-2(LF)(SN) Gamintojas JST
apibūdinimas CONN HEADR PA 15POS SIDE 2MM TIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 81452 pcs Duomenų lapas S15B-PASK-2(LF)(SN).pdf
Įtampos įvertinimas 250V Nutraukimas Kinked Pin, Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija PA Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.079" (2.00mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 455-1860
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 15
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Izoliacijos aukštis 0.256" (6.50mm)
Izoliacijos spalva Natural Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Board Guide Tvirtinimo tipas Locking Ramp
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole, Right Angle 15 position 0.079" (2.00mm) Dabartinis įvertinimas 3A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.134" (3.40mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.126" (3.20mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - paštu Tin
Susisiekite su Finish - poravimosi Tin Jungties tipas Header
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
S15B-PH-SM3-TB
S15B-PH-SM3-TB
Gamintojai: JST
apibūdinimas: CONN HEADR PH SIDE 15POS 2MM SMD
Sandelyje: 5236 pcs
parsisiųsti: S15B-PH-SM3-TB.pdf
RFQ
S15B-EH(LF)(SN)
S15B-EH(LF)(SN)
Gamintojai: JST
apibūdinimas: CONN HEADER EH SIDE 15POS 2.5MM
Sandelyje: 172795 pcs
parsisiųsti: S15B-EH(LF)(SN).pdf
RFQ
S158
S158
Gamintojai: Swanstrom Tools
apibūdinimas: CUTTER TAPER RELIEVED SUPERFLSH
parsisiųsti: S158.pdf
S15B-PH-SM4-GW-TB(LF)(SN)
S15B-PH-SM4-GW-TB(LF)(SN)
apibūdinimas: CONN HDR SMT R/A 15 POS
parsisiųsti:
S15B-PH-K-S(LF)(SN)
S15B-PH-K-S(LF)(SN)
apibūdinimas: CONN HEADER PH SIDE 15POS 2MM
parsisiųsti: S15B-PH-K-S(LF)(SN).pdf
S15B-PH-K-S
S15B-PH-K-S
parsisiųsti: S15B-PH-K-S.pdf
S157-3PE00
S157-3PE00
Gamintojai: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
apibūdinimas: RELAY SOCKET
parsisiųsti:
S15B-PASK-2
S15B-PASK-2
apibūdinimas: CONN HEADR PA 15POS SIDE 2MM TIN