S13B-PASK-2(LF)(SN)
JST Sales America Inc.JST Sales America Inc.
S13B-PASK-2(LF)(SN) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S13B-PASK-2(LF)(SN)
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas CONN HEADR PA 13POS SIDE 2MM TIN
Duomenų lapai: S13B-PASK-2(LF)(SN).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
S13B-PASK-2(LF)(SN) specifikacijos
Dalies numeris S13B-PASK-2(LF)(SN) Gamintojas JST Sales America Inc.
apibūdinimas CONN HEADR PA 13POS SIDE 2MM TIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 102707 pcs Duomenų lapas S13B-PASK-2(LF)(SN).pdf
Įtampa - DC Spark Over (Nom) Copper Alloy Įveskite atributus -
Nutraukimas Kinked Pin, Solder Stilius Board to Cable/Wire
Krovimo kryptis Male Pin Skrudinimas 0.079" (2.00mm)
"Shield" nutraukimas Square Serija PA
Atstumas tarp eilučių - poravimosi Shrouded - 4 Wall RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis - Pikis - jungtis 250V
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.134" (3.40mm) Kiti vardai 455-1858
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 13 Kontaktų skaičius -
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Medžiaga - izoliacija All
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks Gamintojo kodas S13B-PASK-2(LF)(SN)
Ilgis - pranešimas (poravimas) 7mm, 8.4mm Izoliacinė medžiaga Tin
Izoliacijos aukštis - funkcijos Board Guide
Išplėstas aprašymas 13 Positions Header Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Tin apibūdinimas CONN HEADR PA 13POS SIDE 2MM TIN
Dabartinis įvertinimas 3A Dabartinis - maks. / Kontaktas Locking Ramp
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.126" (3.20mm) Kontaktinis ilgis - poravimas -
Susisiekite su Finish - paštu - Susisiekite su Finish - poravimosi 0.256" (6.50mm)
Jungties tipas Header Faktinis skersmuo Natural
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
S13B-EH
S13B-EH
Gamintojai: JST
apibūdinimas: CONN HEADER EH SIDE 13POS 2.5MM
Sandelyje: 6012 pcs
parsisiųsti: S13B-EH.pdf
RFQ
S13B-PH-SM4-TB(LF)(SN)
S13B-PH-SM4-TB(LF)(SN)
Gamintojai: JST
apibūdinimas: CONN HEADR PH SIDE 13POS 2MM SMD
Sandelyje: 87069 pcs
parsisiųsti: S13B-PH-SM4-TB(LF)(SN).pdf
RFQ
S13B
S13B
Gamintojai: Conxall / Switchcraft
apibūdinimas: CONN JACK STEREO 6.35MM PNL MNT