S12B-PASK-2(LF)(SN)
JSTJST
S12B-PASK-2(LF)(SN) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S12B-PASK-2(LF)(SN)
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas CONN HEADR PA 12POS SIDE 2MM TIN
Duomenų lapai: S12B-PASK-2(LF)(SN).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
S12B-PASK-2(LF)(SN) specifikacijos
Dalies numeris S12B-PASK-2(LF)(SN) Gamintojas JST
apibūdinimas CONN HEADR PA 12POS SIDE 2MM TIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 115020 pcs Duomenų lapas S12B-PASK-2(LF)(SN).pdf
Įtampos įvertinimas 250V Nutraukimas Kinked Pin, Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija PA Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.079" (2.00mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 455-1857
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 12
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Izoliacijos aukštis 0.256" (6.50mm)
Izoliacijos spalva Natural Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Board Guide Tvirtinimo tipas Locking Ramp
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole, Right Angle 12 position 0.079" (2.00mm) Dabartinis įvertinimas 3A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.134" (3.40mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.126" (3.20mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - paštu Tin
Susisiekite su Finish - poravimosi Tin Jungties tipas Header
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
S12B-EH(LF)(SN)
S12B-EH(LF)(SN)
Gamintojai: JST
apibūdinimas: CONN HEADER EH SIDE 12POS 2.5MM
Sandelyje: 240313 pcs
parsisiųsti: S12B-EH(LF)(SN).pdf
RFQ
S12B-PHDSS(LF)(SN)
S12B-PHDSS(LF)(SN)
Gamintojai: JST
apibūdinimas: CONN HEADER PHD SIDE 12POS 2MM
Sandelyje: 251285 pcs
parsisiųsti: S12B-PHDSS(LF)(SN).pdf
RFQ
S12B-PHDSS
S12B-PHDSS
parsisiųsti: S12B-PHDSS.pdf
S12B-PH-SM4-TB(LF)(SN)
S12B-PH-SM4-TB(LF)(SN)
apibūdinimas: CONN HEADR PH SIDE 12POS 2MM SMD
parsisiųsti: S12B-PH-SM4-TB(LF)(SN).pdf
S12B
S12B
Gamintojai: GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 100V 12A DO4
parsisiųsti: S12B.pdf
S12B-EH
S12B-EH
parsisiųsti: S12B-EH.pdf
S12B-PH-SM3-TB
S12B-PH-SM3-TB
parsisiųsti: S12B-PH-SM3-TB.pdf
S12B-PASK-2
S12B-PASK-2
apibūdinimas: CONN HEADR PA 12POS SIDE 2MM TIN
parsisiųsti: S12B-PASK-2.pdf
S12B-PH-K-S(LF)(SN)
S12B-PH-K-S(LF)(SN)
apibūdinimas: CONN HEADER PH SIDE 12POS 2MM
parsisiųsti: S12B-PH-K-S(LF)(SN).pdf
S12B-PH-K-S
S12B-PH-K-S
parsisiųsti: S12B-PH-K-S.pdf
Gamintojai: Conxall / Switchcraft
apibūdinimas: CONN JACK STEREO 5.23MM PNL MNT
parsisiųsti: S12B.pdf
S12B-PADSS-1(LF)(SN)
S12B-PADSS-1(LF)(SN)
apibūdinimas: PAD HEADER (SIDE)
parsisiųsti: S12B-PADSS-1(LF)(SN).pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus