PUDP-34V-S
JSTJST
PUDP-34V-S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PUDP-34V-S
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas CONN RECEPT HOUSING 34 POS 2MM
Duomenų lapai: PUDP-34V-S.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PUDP-34V-S specifikacijos
Dalies numeris PUDP-34V-S Gamintojas JST
apibūdinimas CONN RECEPT HOUSING 34 POS 2MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 220347 pcs Duomenų lapas PUDP-34V-S.pdf
Serija PUD Eilučių tarpas 0.079" (2.00mm)
Pikis 0.079" (2.00mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai 455-2481
PUDP34VS
Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 34 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos - Tvirtinimo tipas Latch Lock
Išsamus aprašymas 34 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.079" (2.00mm) Susisiekimo tipas Female Socket