PNIRP-10V-S
JSTJST
PNIRP-10V-S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PNIRP-10V-S
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas CONN RECEPT HOUSING 10 POS
Duomenų lapai: PNIRP-10V-S.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PNIRP-10V-S specifikacijos
Dalies numeris PNIRP-10V-S Gamintojas JST
apibūdinimas CONN RECEPT HOUSING 10 POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 562936 pcs Duomenų lapas PNIRP-10V-S.pdf
Serija PNI Eilučių tarpas -
Pikis 0.079" (2.00mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai 455-2747
PNIRP10VS
Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 10 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos - Tvirtinimo tipas Latch Holder
Išsamus aprašymas 10 Position Rectangular Housing Connector Socket Natural 0.079" (2.00mm) Susisiekimo tipas Female Socket