J21DPM-20V-KY
JSTJST
JST
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: J21DPM-20V-KY
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas CONN TAB HOUSING 20POS Y-KEY
Duomenų lapai: J21DPM-20V-KY.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
72 pcs
  • Pranešimas
J21DPM-20V-KY specifikacijos
Dalies numeris J21DPM-20V-KY Gamintojas JST
apibūdinimas CONN TAB HOUSING 20POS Y-KEY "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 86250 pcs Duomenų lapas J21DPM-20V-KY.pdf
Serija JFA Eilučių tarpas -
Pikis 0.098" (2.50mm) Pakuotė Bulk
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 20
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Polarizing Key
Tvirtinimo tipas - Išsamus aprašymas 20 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.098" (2.50mm)