H20P-SHF-AA
JSTJST
JST
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: H20P-SHF-AA
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas CONN RECEPT HOUSING 20POS NH
Duomenų lapai: H20P-SHF-AA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
H20P-SHF-AA specifikacijos
Dalies numeris H20P-SHF-AA Gamintojas JST
apibūdinimas CONN RECEPT HOUSING 20POS NH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 137296 pcs Duomenų lapas H20P-SHF-AA.pdf
Serija NH Eilučių tarpas -
Pikis 0.098" (2.50mm) Pakuotė Bulk
Eilučių skaičius 1 Pozicijų skaičius 20
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Latch Lock Išsamus aprašymas 20 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.098" (2.50mm)