B28B-PHDSS(LF)(SN)
JSTJST
B28B-PHDSS(LF)(SN) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B28B-PHDSS(LF)(SN)
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas CONN HEADER PHD TOP 28POS 2MM
Duomenų lapai: B28B-PHDSS(LF)(SN).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
B28B-PHDSS(LF)(SN) specifikacijos
Dalies numeris B28B-PHDSS(LF)(SN) Gamintojas JST
apibūdinimas CONN HEADER PHD TOP 28POS 2MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 85193 pcs Duomenų lapas B28B-PHDSS(LF)(SN).pdf
Įtampos įvertinimas 250V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija PHD Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.079" (2.00mm)
Pikis - poravimas 0.079" (2.00mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.291" (7.40mm) Kiti vardai 455-1771
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 28
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights 8.8mm
Izoliacinė medžiaga Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Izoliacijos aukštis 0.256" (6.50mm)
Izoliacijos spalva Natural Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Detent Lock
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 28 position 0.079" (2.00mm) Dabartinis įvertinimas 3A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.118" (3.00mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.114" (2.90mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - paštu Tin
Susisiekite su Finish - poravimosi Tin Jungties tipas Header
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
B28AP-GB
B28AP-GB
Gamintojai: NKK Switches
apibūdinimas: SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 28V
Sandelyje: 20112 pcs
parsisiųsti: B28AP-GB.pdf
RFQ
B28AP
B28AP
Gamintojai: NKK Switches
Sandelyje: 18030 pcs
parsisiųsti: B28AP.pdf
RFQ
B28EW
B28EW
parsisiųsti: B28EW.pdf
B28EB
B28EB
parsisiųsti: B28EB.pdf
B28B-PNDZS-1(T)(LF)(SN)
B28B-PNDZS-1(T)(LF)(SN)
Gamintojai: JST
apibūdinimas: CONN HEADR PND TOP 28POS 2MM PCB
parsisiųsti: B28B-PNDZS-1(T)(LF)(SN).pdf
B28AH
B28AH
parsisiųsti: B28AH.pdf
B28B-XADSS-N
B28B-XADSS-N
Gamintojai: JST
apibūdinimas: CONN HDR XAD 28POS 2.5MM TIN TE
parsisiųsti: B28B-XADSS-N.pdf
B28B-PUDSS-1(LF)(SN)
B28B-PUDSS-1(LF)(SN)
apibūdinimas: CONN HDR TOP 28 POS W/BOSS 2MM
parsisiųsti: B28B-PUDSS-1(LF)(SN).pdf
B28AW
B28AW
parsisiųsti: B28AW.pdf
B28B-PHDSS
B28B-PHDSS
apibūdinimas: CONN HEADER PHD TOP 28POS 2MM
parsisiųsti: B28B-PHDSS.pdf
B28HB
B28HB
parsisiųsti: B28HB.pdf
B28AP-GA
B28AP-GA
parsisiųsti: B28AP-GA.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus