B22B-XADSS-N (LF)(SN)
JSTJST
JST
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B22B-XADSS-N (LF)(SN)
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas CONN HDR XAD 22POS 2.5MM TIN TE
Duomenų lapai: B22B-XADSS-N (LF)(SN).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
B22B-XADSS-N (LF)(SN) specifikacijos
Dalies numeris B22B-XADSS-N (LF)(SN) Gamintojas JST
apibūdinimas CONN HDR XAD 22POS 2.5MM TIN TE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 86498 pcs Duomenų lapas B22B-XADSS-N (LF)(SN).pdf
Įtampos įvertinimas 250V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija XAD Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.098" (2.50mm)
Pikis - poravimas 0.098" (2.50mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai B22B-XADSS-N
B22B-XADSS-N (LF)(SN)-ND
B22B-XADSS-N(LF)(SN)
B22B-XADSS-N-ND
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 22
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights 13.8mm
Izoliacinė medžiaga Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glass Filled Izoliacijos aukštis 0.398" (10.11mm)
Izoliacijos spalva Natural Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Locking Ramp
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 22 position 0.098" (2.50mm) Dabartinis įvertinimas 3A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Circular
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.138" (3.50mm)