B16B-PASK-1(LF)(SN)
JSTJST
B16B-PASK-1(LF)(SN) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B16B-PASK-1(LF)(SN)
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas CONN HEADER PA 16POS TOP W/BOSS
Duomenų lapai: B16B-PASK-1(LF)(SN).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
B16B-PASK-1(LF)(SN) specifikacijos
Dalies numeris B16B-PASK-1(LF)(SN) Gamintojas JST
apibūdinimas CONN HEADER PA 16POS TOP W/BOSS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 102492 pcs Duomenų lapas B16B-PASK-1(LF)(SN).pdf
Įtampos įvertinimas 250V Nutraukimas Kinked Pin, Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija PA Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.079" (2.00mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.319" (8.10mm) Kiti vardai 455-1846
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 16
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights 9.9mm, 14.7mm, 14.9mm
Izoliacinė medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Izoliacijos aukštis 0.303" (7.70mm)
Izoliacijos spalva Natural Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Board Guide Tvirtinimo tipas Locking Ramp
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 16 position 0.079" (2.00mm) Dabartinis įvertinimas 3A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.118" (3.00mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.126" (3.20mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - paštu Tin
Susisiekite su Finish - poravimosi Tin Jungties tipas Header
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
B16B-PADSS-1(LF)(SN)
B16B-PADSS-1(LF)(SN)
Gamintojai: JST
apibūdinimas: CONN HEADER 16POS 2MM TIN
Sandelyje: 135043 pcs
parsisiųsti: B16B-PADSS-1(LF)(SN).pdf
RFQ
B16B-PH-SM3-TB
B16B-PH-SM3-TB
Gamintojai: JST
apibūdinimas: CONN HEADER PH TOP 16POS 2MM SMD
Sandelyje: 4835 pcs
parsisiųsti: B16B-PH-SM3-TB.pdf
RFQ
B16B-PASK-1
B16B-PASK-1
apibūdinimas: CONN HEADER PA 16POS TOP W/BOSS
parsisiųsti: B16B-PASK-1.pdf
B16B-PASK
B16B-PASK
apibūdinimas: CONN HEADER PA 16POS TOP 2MM TIN
parsisiųsti: B16B-PASK.pdf
B16B-PADSS-1
B16B-PADSS-1
apibūdinimas: CONN HEADER 16POS 2MM TIN-LEAD
parsisiųsti: B16B-PADSS-1.pdf
B16B-PASK(LF)(SN)
B16B-PASK(LF)(SN)
parsisiųsti: B16B-PASK(LF)(SN).pdf
B16B-PH-K-S(LF)(SN)
B16B-PH-K-S(LF)(SN)
apibūdinimas: CONN HEADER PH TOP 16POS 2MM