B15B-PASK-1(LF)(SN)
JSTJST
JST
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B15B-PASK-1(LF)(SN)
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas CONN HEADER PA 15POS TOP W/BOSS
Duomenų lapai: B15B-PASK-1(LF)(SN).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
B15B-PASK-1(LF)(SN) specifikacijos
Dalies numeris B15B-PASK-1(LF)(SN) Gamintojas JST
apibūdinimas CONN HEADER PA 15POS TOP W/BOSS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 103045 pcs Duomenų lapas B15B-PASK-1(LF)(SN).pdf
Įtampos įvertinimas 250V Nutraukimas Kinked Pin, Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija PA Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.079" (2.00mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.319" (8.10mm) Kiti vardai 455-1845
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 15
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights 9.9mm, 14.7mm, 14.9mm
Izoliacinė medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Izoliacijos aukštis 0.303" (7.70mm)
Izoliacijos spalva Natural Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Board Guide Tvirtinimo tipas Locking Ramp
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 15 position 0.079" (2.00mm) Dabartinis įvertinimas 3A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.118" (3.00mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.126" (3.20mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - paštu Tin
Susisiekite su Finish - poravimosi Tin Jungties tipas Header
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
B15B-XASK-1-A(LF)(SN)
B15B-XASK-1-A(LF)(SN)
Gamintojai: JST
apibūdinimas: XA HEADER
Sandelyje: 108942 pcs
parsisiųsti: B15B-XASK-1-A(LF)(SN).pdf
RFQ
B15AW
B15AW
Gamintojai: NKK Switches
apibūdinimas: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V
Sandelyje: 26238 pcs
parsisiųsti: B15AW.pdf
RFQ
B15B-EH-A
B15B-EH-A
Gamintojai: JST
apibūdinimas: CONN HEADER EH TOP 15POS 2.5MM