B14B-PASK-1(LF)(SN)
JSTJST
B14B-PASK-1(LF)(SN) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B14B-PASK-1(LF)(SN)
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas CONN HEADER PA 14POS TOP W/BOSS
Duomenų lapai: B14B-PASK-1(LF)(SN).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
B14B-PASK-1(LF)(SN) specifikacijos
Dalies numeris B14B-PASK-1(LF)(SN) Gamintojas JST
apibūdinimas CONN HEADER PA 14POS TOP W/BOSS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 179646 pcs Duomenų lapas B14B-PASK-1(LF)(SN).pdf
Įtampos įvertinimas 250V Nutraukimas Kinked Pin, Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija PA Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.079" (2.00mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.319" (8.10mm) Kiti vardai 455-1844
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 14
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights 9.9mm, 14.7mm, 14.9mm
Izoliacinė medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Izoliacijos aukštis 0.303" (7.70mm)
Izoliacijos spalva Natural Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Board Guide Tvirtinimo tipas Locking Ramp
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 14 position 0.079" (2.00mm) Dabartinis įvertinimas 3A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.118" (3.00mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.126" (3.20mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - paštu Tin
Susisiekite su Finish - poravimosi Tin Jungties tipas Header
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
B14B-PH-K-S
B14B-PH-K-S
Gamintojai: JST
apibūdinimas: CONN HEADER PH TOP 14POS 2MM
Sandelyje: 4019 pcs
parsisiųsti: B14B-PH-K-S.pdf
RFQ
B14B-PASK-1
B14B-PASK-1
Gamintojai: JST
apibūdinimas: CONN HEADER PA 14POS TOP W/BOSS
Sandelyje: 5752 pcs
parsisiųsti: B14B-PASK-1.pdf
RFQ
B14B-PASK
B14B-PASK
apibūdinimas: CONN HEADER PA 14POS TOP 2MM TIN