B13B-ZR-SM3-TF
JSTJST
B13B-ZR-SM3-TF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B13B-ZR-SM3-TF
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas CONN HEADER ZH TOP 13POS 1.5MM
Duomenų lapai: B13B-ZR-SM3-TF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
B13B-ZR-SM3-TF specifikacijos
Dalies numeris B13B-ZR-SM3-TF Gamintojas JST
apibūdinimas CONN HEADER ZH TOP 13POS 1.5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4886 pcs Duomenų lapas B13B-ZR-SM3-TF.pdf
Įtampos įvertinimas 50V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija ZH Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.059" (1.50mm) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 455-1295-2
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 13
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacijos aukštis 0.197" (5.00mm) Izoliacijos spalva Natural
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Solder Retention
Tvirtinimo tipas Detent Lock Išsamus aprašymas Connector Header Surface Mount 13 position 0.059" (1.50mm)
Dabartinis įvertinimas 1A Susisiekimo tipas Male Pin
Kontaktinė forma Circular Kontaktinė medžiaga Brass
Susisiekimo trukmė - pranešimas - Kontaktinis ilgis - poravimas -
Susisiekite su Finish Thickness - Post - Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - paštu Tin-Lead Susisiekite su Finish - poravimosi Tin-Lead
Jungties tipas Header Programos -
Susiję produktai
B13B-ZR(LF)(SN)
B13B-ZR(LF)(SN)
Gamintojai: JST
apibūdinimas: CONN HEADER ZH TOP 13POS 1.5MM
Sandelyje: 235446 pcs
parsisiųsti: B13B-ZR(LF)(SN).pdf
RFQ
B13HP
B13HP
Gamintojai: NKK Switches
apibūdinimas: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V
Sandelyje: 19595 pcs
parsisiųsti: B13HP.pdf
RFQ
B13B-ZESK-1D(T)(LF)(SN)(N)
B13B-ZESK-1D(T)(LF)(SN)(N)
Gamintojai: JST
apibūdinimas: CONN HEADER 13POS 1.5MM T/H
parsisiųsti: B13B-ZESK-1D(T)(LF)(SN)(N).pdf
B13EP
B13EP
Gamintojai: NKK Switches
parsisiųsti: B13EP.pdf
B13B-XH-A(LF)(SN)
B13B-XH-A(LF)(SN)
apibūdinimas: CONN HEADER XH TOP 13POS 2.5MM
parsisiųsti: B13B-XH-A(LF)(SN).pdf
B13HH
B13HH