B13B-PASK-1(LF)(SN)
JSTJST
JST
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B13B-PASK-1(LF)(SN)
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas CONN HEADER PA 13POS TOP W/BOSS
Duomenų lapai: B13B-PASK-1(LF)(SN).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
B13B-PASK-1(LF)(SN) specifikacijos
Dalies numeris B13B-PASK-1(LF)(SN) Gamintojas JST
apibūdinimas CONN HEADER PA 13POS TOP W/BOSS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 127437 pcs Duomenų lapas B13B-PASK-1(LF)(SN).pdf
Įtampos įvertinimas 250V Nutraukimas Kinked Pin, Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija PA Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.079" (2.00mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.319" (8.10mm) Kiti vardai 455-1843
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 13
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights 9.9mm, 14.7mm, 14.9mm
Izoliacinė medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Izoliacijos aukštis 0.303" (7.70mm)
Izoliacijos spalva Natural Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Board Guide Tvirtinimo tipas Locking Ramp
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 13 position 0.079" (2.00mm) Dabartinis įvertinimas 3A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.118" (3.00mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.126" (3.20mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - paštu Tin
Susisiekite su Finish - poravimosi Tin Jungties tipas Header
Programos -
Susiję produktai
B13AW
B13AW
Gamintojai: NKK Switches
apibūdinimas: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V
Sandelyje: 28571 pcs
parsisiųsti: B13AW.pdf
RFQ
B13B-XASK-1(LF)(SN)
B13B-XASK-1(LF)(SN)
Gamintojai: JST
apibūdinimas: CONN HEADER XA 13POS 2.5MM TIN
Sandelyje: 91879 pcs
parsisiųsti: B13B-XASK-1(LF)(SN).pdf
RFQ
B13B-PH-SM4-TB(LF)(SN)
B13B-PH-SM4-TB(LF)(SN)
Gamintojai: JST
apibūdinimas: CONN HEADER PH TOP 13POS 2MM SMD
parsisiųsti: B13B-PH-SM4-TB(LF)(SN).pdf
B13B-PASK(LF)(SN)
B13B-PASK(LF)(SN)
apibūdinimas: CONN HEADER PA 13POS TOP 2MM TIN
parsisiųsti: B13B-PASK(LF)(SN).pdf
B13B-EH-A
B13B-EH-A
apibūdinimas: CONN HEADER EH TOP 13POS 2.5MM
parsisiųsti: B13B-EH-A.pdf
B13B-PASK-1
B13B-PASK-1
apibūdinimas: CONN HEADER PA 13POS TOP W/BOSS
parsisiųsti: B13B-PASK-1.pdf
B13B-PH-SM4-TBT(LF)(SN)
B13B-PH-SM4-TBT(LF)(SN)
Gamintojai: JST Sales America Inc.
parsisiųsti:
B13B-PH-K-S
B13B-PH-K-S
apibūdinimas: CONN HEADER PH TOP 13POS 2MM
parsisiųsti: B13B-PH-K-S.pdf
B13B-PASK
B13B-PASK