B11B-ZR-SM3-TF
JSTJST
B11B-ZR-SM3-TF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B11B-ZR-SM3-TF
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas CONN HEADER ZH TOP 11POS 1.5MM
Duomenų lapai: B11B-ZR-SM3-TF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
B11B-ZR-SM3-TF specifikacijos
Dalies numeris B11B-ZR-SM3-TF Gamintojas JST
apibūdinimas CONN HEADER ZH TOP 11POS 1.5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4342 pcs Duomenų lapas B11B-ZR-SM3-TF.pdf
Įtampos įvertinimas 50V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija ZH Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.059" (1.50mm) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 455-1296-2
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 11
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacijos aukštis 0.197" (5.00mm) Izoliacijos spalva Natural
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Solder Retention
Tvirtinimo tipas Detent Lock Išsamus aprašymas Connector Header Surface Mount 11 position 0.059" (1.50mm)
Dabartinis įvertinimas 1A Susisiekimo tipas Male Pin
Kontaktinė forma Circular Kontaktinė medžiaga Brass
Susisiekimo trukmė - pranešimas - Kontaktinis ilgis - poravimas -
Susisiekite su Finish Thickness - Post - Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - paštu Tin-Lead Susisiekite su Finish - poravimosi Tin-Lead
Jungties tipas Header Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
B11S-62-5.00A-39251-5
B11S-62-5.00A-39251-5
Gamintojai: Sensata Technologies, Airpax
apibūdinimas: CIRCUIT BREAKER
Sandelyje: 4581 pcs
parsisiųsti:
RFQ
B11B-XASK-1
B11B-XASK-1
Gamintojai: JST
apibūdinimas: CONN HEADER XA 11POS 2.5MM TIN
Sandelyje: 5205 pcs
parsisiųsti: B11B-XASK-1.pdf
RFQ
B11B-ZR
B11B-ZR
Gamintojai: JST
apibūdinimas: CONN HEADER ZH TOP 11POS 1.5MM