B11B-PASK-1(LF)(SN)
JSTJST
JST
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B11B-PASK-1(LF)(SN)
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas CONN HEADER PA 11POS TOP W/BOSS
Duomenų lapai: B11B-PASK-1(LF)(SN).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
B11B-PASK-1(LF)(SN) specifikacijos
Dalies numeris B11B-PASK-1(LF)(SN) Gamintojas JST
apibūdinimas CONN HEADER PA 11POS TOP W/BOSS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 120814 pcs Duomenų lapas B11B-PASK-1(LF)(SN).pdf
Įtampos įvertinimas 250V Nutraukimas Kinked Pin, Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija PA Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.079" (2.00mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.319" (8.10mm) Kiti vardai 455-1841
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 11
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights 9.9mm, 14.7mm, 14.9mm
Izoliacinė medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Izoliacijos aukštis 0.303" (7.70mm)
Izoliacijos spalva Natural Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Board Guide Tvirtinimo tipas Locking Ramp
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 11 position 0.079" (2.00mm) Dabartinis įvertinimas 3A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.118" (3.00mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.126" (3.20mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post -