ANSHDNSHD28K51
JSTJST
JST
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ANSHDNSHD28K51
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas JUMPER SNSHD-003T-P0.2 X2 2"
Duomenų lapai: ANSHDNSHD28K51.pdf
  • Pranešimas
ANSHDNSHD28K51 specifikacijos
Dalies numeris ANSHDNSHD28K51 Gamintojas JST
apibūdinimas JUMPER SNSHD-003T-P0.2 X2 2" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 163001 pcs Duomenų lapas ANSHDNSHD28K51.pdf
Vielos matuoklis 28 AWG Serija NSHD
Eilučių skaičius 1 Dirigentų skaičius 1
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Ilgis 2.00" (50.80mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Black 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 2.00" (50.80mm)