A20XAF20XAF22K152B
JSTJST
JST
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A20XAF20XAF22K152B
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas JUMPER 20XAF-2S - 20XAF-2S 6"
Duomenų lapai: A20XAF20XAF22K152B.pdf
  • Pranešimas
A20XAF20XAF22K152B specifikacijos
Dalies numeris A20XAF20XAF22K152B Gamintojas JST
apibūdinimas JUMPER 20XAF-2S - 20XAF-2S 6" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 42208 pcs Duomenų lapas A20XAF20XAF22K152B.pdf
Naudojimas - Ekranavimas -
Serija XAF Pikis - jungtis 0.098" (2.50mm)
Pikis - kabelis 0.098" (2.50mm) Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 20 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Ilgis 0.500' (152.40mm, 6.00") "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas 20 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.500' (152.40mm, 6.00")