A15KR15DS28W51B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A15KR15DS28W51B
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas JUMPER 15DS-8E - 15KR-8M-P 2"
Duomenų lapai: A15KR15DS28W51B.pdf
  • Pranešimas
A15KR15DS28W51B specifikacijos
Dalies numeris A15KR15DS28W51B Gamintojas JST
apibūdinimas JUMPER 15DS-8E - 15KR-8M-P 2" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 70823 pcs Duomenų lapas A15KR15DS28W51B.pdf
Naudojimas - Ekranavimas -
Serija - Pikis - jungtis 0.079" (2.00mm)
Pikis - kabelis 0.079" (2.00mm) Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 15 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Ilgis 0.167' (50.80mm, 2.00") "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas 15 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug 0.167' (50.80mm, 2.00")