A15DS15DS28W51B
JSTJST
JST
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A15DS15DS28W51B
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas JUMPER 15DS-8E - 15DS-8E 2"
Duomenų lapai: A15DS15DS28W51B.pdf
  • Pranešimas
A15DS15DS28W51B specifikacijos
Dalies numeris A15DS15DS28W51B Gamintojas JST
apibūdinimas JUMPER 15DS-8E - 15DS-8E 2" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 55552 pcs Duomenų lapas A15DS15DS28W51B.pdf
Naudojimas - Ekranavimas -
Serija DS Pikis - jungtis 0.079" (2.00mm)
Pikis - kabelis 0.079" (2.00mm) Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 15 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Ilgis 0.167' (50.80mm, 2.00") "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas 15 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Plug 0.167' (50.80mm, 2.00")
Susisiekite su Finish Thickness - Susisiekite su Finish Tin
Jungties tipas Plug to Plug Spalva White
Kabeliu nutraukimas IDC
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
A15DS15DS28W152B
A15DS15DS28W152B
Gamintojai: JST
apibūdinimas: JUMPER 15DS-8E - 15DS-8E 6"
Sandelyje: 64613 pcs
parsisiųsti: A15DS15DS28W152B.pdf
RFQ
A15AV
A15AV
Gamintojai: NKK Switches
apibūdinimas: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V
Sandelyje: 19870 pcs
parsisiųsti: A15AV.pdf
RFQ
A15EB-GA
A15EB-GA
Gamintojai: NKK Switches
parsisiųsti: A15EB-GA.pdf
A15AH
A15AH
parsisiųsti: A15AH.pdf
A15JB
A15JB
parsisiųsti: A15JB.pdf
A15HV
A15HV
parsisiųsti: A15HV.pdf
A15DS15DS28W305B
A15DS15DS28W305B
Gamintojai: JST
apibūdinimas: JUMPER 15DS-8E - 15DS-8E 12"
parsisiųsti: A15DS15DS28W305B.pdf
A15AP
A15AP
parsisiųsti: A15AP.pdf
A15EB1
A15EB1
parsisiųsti: A15EB1.pdf
A15JP
A15JP