A14SR14SR30K152B
JSTJST
JST
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A14SR14SR30K152B
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas JUMPER 14SR-3S - 14SR-3S 6"
Duomenų lapai: A14SR14SR30K152B.pdf
  • Pranešimas
A14SR14SR30K152B specifikacijos
Dalies numeris A14SR14SR30K152B Gamintojas JST
apibūdinimas JUMPER 14SR-3S - 14SR-3S 6" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 58544 pcs Duomenų lapas A14SR14SR30K152B.pdf
Naudojimas - Ekranavimas -
Serija SR Pikis - jungtis 0.039" (1.00mm)
Pikis - kabelis - Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 14 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Ilgis 0.500' (152.40mm, 6.00") "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas 14 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.500' (152.40mm, 6.00")
Susisiekite su Finish Thickness - Susisiekite su Finish Tin
Jungties tipas Socket to Socket Spalva Black, Individual
Kabeliu nutraukimas IDC
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
A14SR14SR30K51B
A14SR14SR30K51B
Gamintojai: JST
apibūdinimas: JUMPER 14SR-3S - 14SR-3S 2"