A12DS12DS28W305B
JSTJST
JST
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A12DS12DS28W305B
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas JUMPER 12DS-8E - 12DS-8E 12"
Duomenų lapai: A12DS12DS28W305B.pdf
  • Pranešimas
A12DS12DS28W305B specifikacijos
Dalies numeris A12DS12DS28W305B Gamintojas JST
apibūdinimas JUMPER 12DS-8E - 12DS-8E 12" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 61389 pcs Duomenų lapas A12DS12DS28W305B.pdf
Naudojimas - Ekranavimas -
Serija DS Pikis - jungtis 0.079" (2.00mm)
Pikis - kabelis 0.079" (2.00mm) Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 12 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Ilgis 1.00' (304.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas 12 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Plug 1.00' (304.80mm)
Susisiekite su Finish Thickness - Susisiekite su Finish Tin
Jungties tipas Plug to Plug Spalva White
Kabeliu nutraukimas IDC
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
A12EB
A12EB
Gamintojai: NKK Switches
apibūdinimas: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V
Sandelyje: 24576 pcs
parsisiųsti: A12EB.pdf
RFQ
A12AV-GB
A12AV-GB
Gamintojai: NKK Switches
Sandelyje: 22313 pcs
parsisiųsti: A12AV-GB.pdf
RFQ
A12EH
A12EH
parsisiųsti: A12EH.pdf
A12EB-GB
A12EB-GB
parsisiųsti: A12EB-GB.pdf
A12DS12DS28W152B
A12DS12DS28W152B
Gamintojai: JST
apibūdinimas: JUMPER 12DS-8E - 12DS-8E 6"
parsisiųsti: A12DS12DS28W152B.pdf
A12EB1
A12EB1
parsisiųsti: A12EB1.pdf
A12AV1
A12AV1