A11ZR11ZR28H152B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A11ZR11ZR28H152B
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas JUMPER 11ZR-8M-P - 11ZR-8M-P 6"
Duomenų lapai: A11ZR11ZR28H152B.pdf
  • Pranešimas
A11ZR11ZR28H152B specifikacijos
Dalies numeris A11ZR11ZR28H152B Gamintojas JST
apibūdinimas JUMPER 11ZR-8M-P - 11ZR-8M-P 6" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 80709 pcs Duomenų lapas A11ZR11ZR28H152B.pdf
Naudojimas - Ekranavimas -
Serija ZR Pikis - jungtis 0.059" (1.50mm)
Pikis - kabelis 0.059" (1.50mm) Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 11 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Ilgis 0.500' (152.40mm, 6.00") "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas 11 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.500' (152.40mm, 6.00")