A11SR11SR30K152B
JSTJST
JST
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A11SR11SR30K152B
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas JUMPER 11SR-3S - 11SR-3S 6"
Duomenų lapai: A11SR11SR30K152B.pdf
  • Pranešimas
A11SR11SR30K152B specifikacijos
Dalies numeris A11SR11SR30K152B Gamintojas JST
apibūdinimas JUMPER 11SR-3S - 11SR-3S 6" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 62906 pcs Duomenų lapas A11SR11SR30K152B.pdf
Naudojimas - Ekranavimas -
Serija SR Pikis - jungtis 0.039" (1.00mm)
Pikis - kabelis - Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 11 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Ilgis 0.500' (152.40mm, 6.00") "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas 11 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.500' (152.40mm, 6.00")