A10XAF10XAF22K152A
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A10XAF10XAF22K152A
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas JUMPER 10XAF-2S - 10XAF-2S 6"
Duomenų lapai: A10XAF10XAF22K152A.pdf
  • Pranešimas
A10XAF10XAF22K152A specifikacijos
Dalies numeris A10XAF10XAF22K152A Gamintojas JST
apibūdinimas JUMPER 10XAF-2S - 10XAF-2S 6" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 93253 pcs Duomenų lapas A10XAF10XAF22K152A.pdf
Naudojimas - Ekranavimas -
Serija XAF Pikis - jungtis 0.098" (2.50mm)
Pikis - kabelis 0.098" (2.50mm) Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 10 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Ilgis 0.500' (152.40mm, 6.00") "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas 10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.500' (152.40mm, 6.00")