A08XAF08XAF22K51A
JSTJST
A08XAF08XAF22K51A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A08XAF08XAF22K51A
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas JUMPER 08XAF-2S - 08XAF-2S 2"
Duomenų lapai: 1.A08XAF08XAF22K51A.pdf2.A08XAF08XAF22K51A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
A08XAF08XAF22K51A specifikacijos
Dalies numeris A08XAF08XAF22K51A Gamintojas JST
apibūdinimas JUMPER 08XAF-2S - 08XAF-2S 2" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 57275 pcs Duomenų lapas 1.A08XAF08XAF22K51A.pdf2.A08XAF08XAF22K51A.pdf
Naudojimas - Ekranavimas -
Serija XAF Pikis - jungtis 0.098" (2.50mm)
Pikis - kabelis - Kiti vardai 455-3048
Eilučių skaičius 1 Pozicijų skaičius 8
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Ilgis 0.167' (50.80mm, 2.00") "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas 8 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.167' (50.80mm, 2.00")