A06XAF06XAF22K51A
JSTJST
A06XAF06XAF22K51A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A06XAF06XAF22K51A
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas JUMPER 06XAF-2S - 06XAF-2S 2"
Duomenų lapai: 1.A06XAF06XAF22K51A.pdf2.A06XAF06XAF22K51A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
A06XAF06XAF22K51A specifikacijos
Dalies numeris A06XAF06XAF22K51A Gamintojas JST
apibūdinimas JUMPER 06XAF-2S - 06XAF-2S 2" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 74296 pcs Duomenų lapas 1.A06XAF06XAF22K51A.pdf2.A06XAF06XAF22K51A.pdf
Naudojimas - Ekranavimas -
Serija XAF Pikis - jungtis 0.098" (2.50mm)
Pikis - kabelis - Kiti vardai 455-3047
Eilučių skaičius 1 Pozicijų skaičius 6
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Ilgis 0.167' (50.80mm, 2.00") "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas 6 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.167' (50.80mm, 2.00")