40P9.0-JMCS-G-B-TF(N)
JST Sales America Inc.JST Sales America Inc.
JST Sales America Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 40P9.0-JMCS-G-B-TF(N)
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas JMC CONNECTOR
Duomenų lapai: 40P9.0-JMCS-G-B-TF(N).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
40P9.0-JMCS-G-B-TF(N) specifikacijos
Dalies numeris 40P9.0-JMCS-G-B-TF(N) Gamintojas JST Sales America Inc.
apibūdinimas JMC CONNECTOR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 64680 pcs Duomenų lapas 40P9.0-JMCS-G-B-TF(N).pdf
Serija JMC RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Kiti vardai 40P9.0-JMCS-G-B-TF(N)-ND
Q9237457
Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 40 Dirigentų skaičius 0.020" (0.50mm)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks Gamintojo kodas 40P9.0-JMCS-G-B-TF(N)
Ilgis - pranešimas (poravimas) 9mm Aukštis virš valdybos -
funkcijos Board Guide Išplėstas aprašymas 40 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold