20P10.0-JMCS-G-TF(N)
JSTJST
20P10.0-JMCS-G-TF(N) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 20P10.0-JMCS-G-TF(N)
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas CONN PLUG 20POS 10MM STACK HGHT
Duomenų lapai: 20P10.0-JMCS-G-TF(N).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
20P10.0-JMCS-G-TF(N) specifikacijos
Dalies numeris 20P10.0-JMCS-G-TF(N) Gamintojas JST
apibūdinimas CONN PLUG 20POS 10MM STACK HGHT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 68374 pcs Duomenų lapas 20P10.0-JMCS-G-TF(N).pdf
Serija JMC Pikis 0.020" (0.50mm)
Pakuotė Cut Tape (CT) Kiti vardai 455-2862CT
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 20
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights 10mm Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos -
funkcijos - Išsamus aprašymas 20 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold