CF26499-37B
JKL Components CorporationJKL Components Corporation
CF26499-37B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CF26499-37B
Gamintojas / Gamintojas: JKL Components Corporation
Prekės aprašymas CCFL WH LAMP 2100V 6MA 2.6X499MM
Duomenų lapai: CF26499-37B.pdf
  • Pranešimas
CF26499-37B specifikacijos
Dalies numeris CF26499-37B Gamintojas JKL Components Corporation
apibūdinimas CCFL WH LAMP 2100V 6MA 2.6X499MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5853 pcs Duomenų lapas CF26499-37B.pdf
Įtampa 2100V (Start), 1000V (Operating) Įveskite CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
Dydis / Matmenys 2.6mm x 499mm Serija -
Išvestis 36000 cd/m2 Kiti vardai 289-1151
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gyvsidabris Contains Mercury
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp 2100V (Start), 1000V (Operating) 6mA 36000 cd/m2 2.6mm x 499mm
Dabartinis 6mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CF2714-000
CF2714-000
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: HOOK-UP STRND 16AWG 600V WHITE
Sandelyje: 67415 pcs
parsisiųsti: CF2714-000.pdf
RFQ
CF26346-37B
CF26346-37B
Gamintojai: JKL Components Corporation
apibūdinimas: CCFL WH LAMP 1450V 6MA 2.6X346MM
Sandelyje: 4576 pcs
parsisiųsti: CF26346-37B.pdf
RFQ
CF25S
CF25S
Gamintojai: NorComp
apibūdinimas: COVER FLANGE 25POS FEMALE
parsisiųsti: CF25S.pdf
CF25P
CF25P
Gamintojai: NorComp
apibūdinimas: COVER FLANGE 25POS MALE