BF8100-UVC
JKL Components CorporationJKL Components Corporation
BF8100-UVC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BF8100-UVC
Gamintojas / Gamintojas: JKL Components Corporation
Prekės aprašymas CCFL UV LAMP 600V 5MA 8X100MM
Duomenų lapai: BF8100-UVC.pdf
  • Pranešimas
BF8100-UVC specifikacijos
Dalies numeris BF8100-UVC Gamintojas JKL Components Corporation
apibūdinimas CCFL UV LAMP 600V 5MA 8X100MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4109 pcs Duomenų lapas BF8100-UVC.pdf
Įtampa 600V (Start), 200V (Operating) Įveskite CCFL, Ultraviolet (UV) Narrow Spectrum
Dydis / Matmenys 8.0mm x 100mm Serija -
Išvestis 430µW, cm2 @ 1" Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gyvsidabris Contains Mercury "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas CCFL, Ultraviolet (UV) Narrow Spectrum 600V (Start), 200V (Operating) 5mA 430µW, cm2 @ 1" 8.0mm x 100mm Dabartinis 5mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BF822,215
BF822,215
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: TRANS NPN 250V 0.05A SOT23
Sandelyje: 821673 pcs
parsisiųsti: BF822,215.pdf
RFQ
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: TRANS PNP 30V 0.025A SOT23
Sandelyje: 1467541 pcs
parsisiųsti: BF824,235.pdf
RFQ
apibūdinimas: TRANS NPN 300V 0.05A SOT23
BF820W,135
BF820W,135
apibūdinimas: TRANS NPN 300V 0.05A SOT323
parsisiųsti: BF820W,135.pdf
apibūdinimas: TRANS PNP 300V 0.05A SOT23
BF824W,135
BF824W,135
apibūdinimas: TRANS PNP 30V 0.025A SOT323
parsisiųsti: BF824W,135.pdf
BF8/RC
BF8/RC
Gamintojai: JKL Components Corporation
apibūdinimas: END CAP RUBBER 8MM CCFL
parsisiųsti: BF8/RC.pdf
BF820W,115
BF820W,115
parsisiųsti: BF820W,115.pdf
apibūdinimas: TRANS PNP 250V 0.05A SOT23
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus