WR-L40S-VF-N1-R1500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WR-L40S-VF-N1-R1500
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN PLUG 0.5MM 40POS STR SMD
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
WR-L40S-VF-N1-R1500 specifikacijos
Dalies numeris WR-L40S-VF-N1-R1500 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN PLUG 0.5MM 40POS STR SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 48278 pcs Duomenų lapas
Serija WR Pikis 0.020" (0.50mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 40 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mating Stacking Heights -
Aukštis virš valdybos - funkcijos Solder Retention
Išsamus aprašymas 40 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Susisiekite su Finish Thickness 3.90µin (0.099µm)
Susisiekite su Finish Gold Jungties tipas Receptacle, Center Strip Contacts
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
WR-L40S-VFH30-N1-R1000
WR-L40S-VFH30-N1-R1000
Gamintojai: JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas: CONN PLUG 0.5MM 40POS STR SMD
Sandelyje: 45797 pcs
parsisiųsti: WR-L40S-VFH30-N1-R1000.pdf
RFQ
WR-L40S-VF-N1
WR-L40S-VF-N1