WR-70S-VF-N1-R1500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WR-70S-VF-N1-R1500
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN RECEPT 0.5MM 70POS SMD
Duomenų lapai: WR-70S-VF-N1-R1500.pdf
  • Pranešimas
WR-70S-VF-N1-R1500 specifikacijos
Dalies numeris WR-70S-VF-N1-R1500 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN RECEPT 0.5MM 70POS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 36103 pcs Duomenų lapas WR-70S-VF-N1-R1500.pdf
Serija WR Pikis 0.020" (0.50mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 70 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mating Stacking Heights 4mm, 5mm, 6mm
Aukštis virš valdybos 0.128" (3.25mm) funkcijos -
Išsamus aprašymas 70 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Susisiekite su Finish Thickness 3.90µin (0.099µm)
Susisiekite su Finish Gold Jungties tipas Receptacle, Center Strip Contacts
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
WR-70PB-VF50-N1-R1300
WR-70PB-VF50-N1-R1300
Gamintojai: JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas: CONN HEADER 0.5MM 70POS SMD
Sandelyje: 7564 pcs
parsisiųsti: WR-70PB-VF50-N1-R1300.pdf
RFQ
WR-70PB-VF-N1
WR-70PB-VF-N1
apibūdinimas: CONN PLUG 0.5MM 70POS SMD
Sandelyje: 18736 pcs
parsisiųsti: WR-70PB-VF-N1.pdf
RFQ
WR-70S-VF-N1
WR-70S-VF-N1
apibūdinimas: CONN RECEPT 0.5MM 70POS SMD