WR-70P-VF-N1-R1500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WR-70P-VF-N1-R1500
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN HEADER 0.5MM 70POS SMD
Duomenų lapai: WR-70P-VF-N1-R1500.pdf
  • Pranešimas
WR-70P-VF-N1-R1500 specifikacijos
Dalies numeris WR-70P-VF-N1-R1500 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN HEADER 0.5MM 70POS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 35197 pcs Duomenų lapas WR-70P-VF-N1-R1500.pdf
Serija WR Pikis 0.020" (0.50mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 70 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mating Stacking Heights 4mm, 4.5mm, 7mm
Aukštis virš valdybos 0.118" (3.00mm) funkcijos -
Išsamus aprašymas 70 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Susisiekite su Finish Thickness 3.90µin (0.099µm)