WR-50P-VF-N1-R1500
JAE ElectronicsJAE Electronics
JAE Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WR-50P-VF-N1-R1500
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN HEADER 0.5MM 50POS SMD
Duomenų lapai: WR-50P-VF-N1-R1500.pdf
  • Pranešimas
WR-50P-VF-N1-R1500 specifikacijos
Dalies numeris WR-50P-VF-N1-R1500 Gamintojas JAE Electronics
apibūdinimas CONN HEADER 0.5MM 50POS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 79250 pcs Duomenų lapas WR-50P-VF-N1-R1500.pdf
Serija WR RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 50
Dirigentų skaičius 0.020" (0.50mm) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Gamintojo kodas WR-50P-VF-N1-R1500 Ilgis - pranešimas (poravimas) 4mm, 4.5mm, 7mm
Aukštis virš valdybos 0.118" (3.00mm) funkcijos -
Išplėstas aprašymas 50 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold apibūdinimas CONN HEADER 0.5MM 50POS SMD
Susisiekite su Finish Thickness Gold Jungties tipas Plug, Outer Shroud Contacts
Kabelio skersmuo 3.9µin (0.10µm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
WR-50P-VF-N1
WR-50P-VF-N1
Gamintojai: JAE Electronics
apibūdinimas: CONN PLUG 0.5MM 50POS SMD