WR-40PB-VF60-N1-R1200
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WR-40PB-VF60-N1-R1200
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN HEADER 0.5MM 40POS SMD
Duomenų lapai: WR-40PB-VF60-N1-R1200.pdf
  • Pranešimas
WR-40PB-VF60-N1-R1200 specifikacijos
Dalies numeris WR-40PB-VF60-N1-R1200 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN HEADER 0.5MM 40POS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 36561 pcs Duomenų lapas WR-40PB-VF60-N1-R1200.pdf
Serija WR Pikis 0.020" (0.50mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 40 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mating Stacking Heights 6mm, 6.5mm, 9mm
Aukštis virš valdybos 0.197" (5.00mm) funkcijos Board Guide
Išsamus aprašymas 40 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Susisiekite su Finish Thickness 3.90µin (0.099µm)